Ми живемо в динамічному світі, який потребує від людини постійної адаптації до швидких змін у всіх сферах нашого буття. Тому головна місія вчителя полягає у створенні атмосфери співпраці, взаємодії педагога й учня задля розвитку творчого потенціалу дитини, формування само освітньої компетентності, креативності.
Реалії сьогодення спонукають учителя творчо підходити до навчального процесу, шукати такі форми проведення занять, які захопили б учнів, сприяли кращому засвоєнню матеріалу.
Смартфон або мобільний телефон із виходом в Інтернет — це майже повноцінна заміна комп’ютера. Більшість учителів вимагають вимикати «мобілки», але «продвинуті» вчителі заохочую учнів їх використовувати.
За ініціативи учителя інформатики Кам’янського ліцею №1 Олефіренко Н.М., учителі фізики міської громади мали змогу познайомитись з популярними навчальними електронними додатками та освітніми сервісами.
Одним з прикладів вдалого використання смартфона на уроці та у позаурочний час є використання застосунку для створення відео повідомлень «Flipgrid».
Під час семінару ми мали можливість переглянути домашні експерименти, виконані учнями 7-8 класів (учитель фізики Камянського ліцею №1 Олексенко Н.Р.) та самим створити відео.
Колеги високо оцінили можливості нового сервісу. На думку учителів, скориставшись застосунком «Flipgrid», можна на уроці провести захист проектів, організувати опитування, рефлексію І що головне — для використання не потрібно мати мультимедійну дошку, достатньо мати гаджети учнів із виходом в Інтернет.
Немає коментарів:
Дописати коментар