четвер, 7 лютого 2019 р.

Звіт про проведення Дня безпечного Інтернету - 2019

5 лютого ми відзначали День безпечного Інтернету, який щорічно у другий вівторок лютого відзначає світова спільнота. Ідея Дня безпечного Інтернету полягає у підвищенні освіченості з питань безпеки в мережі. Ідею підтримують понад 140 країн по всьому світу. Цьогоріч свято відбувається під гаслом: «Разом для найкращого Інтернету!». Зазвичай заходи проводяться не тільки в цей день. Педагоги та учні нашої школи взяли активну участь у тематичних заходах:
1. Година спілкування з виконанням  інтерактивних вправ онлайн «Ми - за безпечний Інтернет!» - 4Б, 2В, 4В, 2Б, 3А, всього 91 учень, провела Шкворець Л.Д.
2. Година спілкування «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» - 11-А, всього 10 учнів, провела Шкворець Л.Д.
3. Онлайн-урок від Спільноти Програми Академій Cisco в Україні для учнів 8-11 класів. - організували Олефіренко Н.М., Шкворець Л.Д.
У програмі:
  • «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство»
  • Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції
  • «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей»
  • Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.
  • Тестування з метою перевірки здібностей до кар'єри аналітика з кібербезпеки
4. Флеш-вебквест «День безпечного Інтернету-2019» (у віртуальному класі на платформі Google Classroom) – 8-11 класи, всього 94 учні, провела Олефіренко Н.М.
5. Онлайн опитування Міжнародної громадської організації "Європейська Медіа Платформа” за підтримки Counterpart International "Кібербезпека очима української молоді”, які будуть обговорюватись на заходах, присвячених Дню Безпечного Інтернету, який 2019 року буде відзначатись 5 лютого, з експертами з кібербезпеки (як з державного, так і приватного та громадського секторів). – 10-11 класи, 36 учнів, провела Олефіренко Н.М.
6. Науково-практична конференція (захист навчальних проектів) на тему «Основи інформаційної безпеки» - 9 класи, всього 29 учнів, провела Олефіренко Н.М. 
7. На сторінках сайту освітнього проекту "На Урок" проводилися змагання Всеукраїнського конкурсу "Безпечний Інтернет" для учнів 1-11 класів.Майже всі учні 5-11 класів (192 з 215), які відвідують уроки інформатики Олефіренко Н.М., взяли участь у змаганнях.
8. Година спілкування «Безпечний Інтернет» - 5В клас, всього 15 учнів, провів Бугаєнко Б.А.
9. Вебінар для вчителів «Безпечний Інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу» від освітнього проекту «На Урок» - взяли участь вчителі Шкворець Л.Д., Олефіренко Н.М.
10. Вебінар для вчителів «#Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету: як провести урок в 7-11 класах» - взяли участь вчителі Шкворець Л.Д., Олефіренко Н.М.
11. Всеукраїнський майстер-клас від Google Україна до Дня безпечного Інтернету «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого Інтернету» за підтримки Міністерства інформаційної політики України спільно з Google Україна – взяла участь і отримала сертифікат Олефіренко Н.М
12. IPD Week за Програмою мережних академій Cisco - Тиждень підвищення кваліфікації з Академією Cisco - - участь та успішне проходження сертифікаційного тесту Олефіренко Н.М.

Фотозвіти читайте у блозі "Інфохмара" учителя інформатики Олефіренко Н.М.та у блозі «На захисті прав дітей» соціального педагога Шкворець Л.Д.

Про нас у соціальних мережах
https://www.facebook.com/UkraineSID/photos/a.1754992561429371/2165241257071164/?type=3&theater